Kadra

Właściwą realizację Programu edukacyjno-wychowawczego zapewnia oddana i kompetentna kadra tj. wychowawczynie, terapeuci oraz instruktorzy i nauczyciele, którzy stale z nami współpracują.

Jowita Osiadacz

wychowawczyni grupy żółtej

Absolwentka pedagogiki opiekuńczej z resocjalizacją oraz studiów podyplomowych na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna.

Zawołanie poety Młynarskiego „róbmy swoje”, to o niej, ale tylko połowicznie, bo dalej powinno brzmieć „najlepiej, jak potrafimy”. Dzierga, robi odlewy, zdziera szpilki na długich spacerach, haftuje Richelieu, produkuje pomoce dydaktyczne na kilogramy, zimą nosi glany. Najlepiej zasypia przy książeczkach dla dzieci.

Anna Sargsyan

wychowawczyni grupy żółtej

Absolwentka oligofrenopedagogiki oraz studiów podyplomowych na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna.

Niezwykle empatyczna i bezpośrednia, rozlewa wodę i plami sukienki, dzieci z daleka wyczuwają w niej bratnią duszę. Zauważy każdy smuteczek, wychwali nawet najmniejszy sukces, rozkwita w tańcu. Uwielbia ormiański sudżuk.

Marta Król

wychowawczyni grupy zielonej

Absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz studiów podyplomowych na AWF w Poznaniu – formy gimnastyczno taneczne i fitness. Animatorka czasu wolnego, instruktorka tańca ludowego, wychowawczyni kolonijna i fanka „klanzowych” szkoleń.

Kipi pomysłami, kpi z pogody, sięga, gdzie wzrok nie sięga. Niepoprawna romantyczka, żona i mama dwóch córek. Nocowanie zimą pod namiotem i wsłuchiwanie się w szum drzew to jest to, co lubi najbardziej. „Przejechać Busem świat”, to (realizujące się) marzenie na najbliższe 10 lat.

Ewa Targosz

pomoc wychowawczyni grupy zielonej

Liliana Chruścielewska

wychowawczyni grupy niebieskiej

Absolwentka projektu „Twórczy nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej – nowy standard studiów zawodowych”, absolwentka kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna z terapią korekcyjno-kompensacyjną oraz studiów podyplomowych na kierunku logopedia szkolna – terapia dzieci z zaburzeniami komunikacji językowej.

Podobno któregoś dnia się nie uśmiechnęła, ale nikt nie wie tego na pewno. Zawsze na pierwszej linii, zawsze w sercu wydarzeń. W oceanie dziecięcych emocji i potrzeb czuje się, jak ryba. Uwielbia występy przed rodzicami. W stosunku do dzieci wciąż idealistka. Miłośniczka dobrych kryminałów, gór, gotowania i porządku. Piosenkarka „spod prysznica”.

Kamila Swacha

wychowawczyni grupy niebieskiej

 

Jej indiańskie imię brzmiałoby „Lejąca oliwę na wzburzone fale”. Całość swojej bogatej osobowości ujawnia dopiero przed dziećmi. Kompetentna, mądra, pozbawiona umiejętności denerwowania się. Na wszystko ma czas, ale jego większość i tak poświęca dzieciom. 

Anna Motylińska

oligofrenopedagog / wychowawczyni grupy białej

 

Nie widzi przeszkód. Ogromnie zmotywowana do codziennej pracy u podstaw. Krok po kroku przesuwa granice poznawcze u swoich dzieci. Po prostu „supcio”. 

Karolina Dziermańska

wychowawczyni grupy białej

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne.

Trudności rozbraja urokiem osobistym. Młodzieńczy luz łączy z darem pedagogicznym. Typowa „an open-minded person”.

Agnieszka Wietecka

neurologopeda

Absolwentka


Daria Putkiewicz

terapeuta integracji sensorycznej

Absolwentka

Przemysław Sobolewski

fizjoterapeuta

Absolwent

Magdalena Goralewska

neurologopeda

Absolwentka

Monika Stecko

fizjoterapeuta

Absolwentka

Zuzanna Skokowska

psycholog

 Absolwentka

Agnieszka Figiel

terapeuta integracji sensorycznej

Absolwentka


Irena Ligocka

tyflopedagog

Absolwentka

Karolina Jeznach

instruktor terapii w wodzie metodą Halliwick

Absolwentka

Paulina Wojtyś

instruktor terapii w wodzie metodą Halliwick

Absolwentka

Urszula Raczek

nauczycielka języka angielskiego

Absolwentka


Agnieszka Grabowska

nauczycielka języka niemieckiego

Absolwentka filologii germańskiej (w tym roczny pobyt na stypendium na Uniwersytecie w Lipsku oraz przygotowanie zawodowe nauczycieli), właścicielka Centrum Języka Niemieckiego „COGITO”, prowadzi zajęcia z przedszkolakami, uczniami szkół podstawowych i liceów oraz z dorosłymi.

 

Sławomir Bieguński

instruktor nauki pływania

Absolwent

Bartosz Warachowski

instruktor zajęć sportowych

Absolwent

Aneta Buze

nauczycielka rytmiki

Absolwentka

Anna Mospinek

nauczycielka rytmiki

 Absolwentka

instruktor gry w szachy

Absolwent