Kadra

Właściwą realizację Programu edukacyjno-wychowawczego zapewnia oddana i kompetentna kadra tj. wychowawczynie, terapeuci oraz instruktorzy i nauczyciele, którzy stale z nami współpracują.

Agnieszka Węgrzyńska

wychowawczyni grupy złotej

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku pedagogika specjalność edukacja informatyczna i medialna oraz studiów podyplomowych na kierunku wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne.

Niesamowicie zaangażowana, trudno ją zaskoczyć, bo wszystko ma zaplanowane na długo wcześniej, przejęta swoją pracą do granic… wszelkich.

Agnieszka Cichecka

pomoc wychowawczyni grupy złotej

Mistrzyni dekoracji, delikatna, dobra, uśmiechnięta, wymarzone wsparcie dla wychowawcy.

Kamila Swacha

wychowawczyni grupy miedzianej

Absolwentka studiów edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, studiów podyplomowych na kierunku edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz studiów podyplomowych z integracji sensorycznej.

Jej indiańskie imię brzmiałoby „Lejąca oliwę na wzburzone fale”. Całość swojej bogatej osobowości ujawnia dopiero przed dziećmi. Kompetentna, mądra, pozbawiona umiejętności denerwowania się. Na wszystko ma czas, ale jego większość i tak poświęca dzieciom. 

Aneta Zjawiona

pomoc wychowawczyni grupy miedzianej

Absolwentka studiów na kierunku pedagogika resocjalizacyjna.

Uczestniczka wielu warsztatów klanzowych. Miłośniczka rowerowych wypraw i górskich szlaków (najlepiej w połączeniu). Romantyczna dusza. Fanka Michaela Boltona. Kochająca żona i spełniona mama Kuby i Majki.

Jowita Osiadacz

wychowawczyni grupy srebrnej

Absolwentka pedagogiki opiekuńczej z resocjalizacją oraz studiów podyplomowych na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna.

Zawołanie poety Młynarskiego „róbmy swoje”, to o niej, ale tylko połowicznie, bo dalej powinno brzmieć „najlepiej, jak potrafimy”. Dzierga, robi odlewy, zdziera szpilki na długich spacerach, haftuje Richelieu, produkuje pomoce dydaktyczne na kilogramy, zimą nosi glany. Najlepiej zasypia przy książeczkach dla dzieci.

Ewa Bednarz

pomoc wychowawczyni grupy miedzianej

Absolwentka pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej na AHE w Łodzi, wieloletni wychowawca w Centrum Integracji Środowiskowej.

Moc stwórcza jest z nią! Daje przedmiotom drugie – piękniejsze życie, zgodnie ze słowami piosenki Marcina Wolskiego „przerabia szare na złote”. Jej atrybuty, to wiertarka, pistolet z klejem i nienaganny look. Oddana dzieciom i swojej pasji w takiej właśnie kolejności.  

Marta Król

wychowawczyni grupy niebieskiej

Absolwentka UAM w Poznaniu na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz studiów podyplomowych na AWF w Poznaniu – formy gimnastyczno taneczne i fitness. Animatorka czasu wolnego, instruktorka tańca ludowego, wychowawczyni kolonijna i fanka „klanzowych” szkoleń. Certyfikowany edukator i animator leśny.

Kipi pomysłami, kpi z pogody, sięga, gdzie wzrok nie sięga. Niepoprawna romantyczka, żona i mama dwóch córek. Nocowanie zimą pod namiotem i wsłuchiwanie się w szum drzew to jest to, co lubi najbardziej. „Przejechać Busem świat”, to (realizujące się) marzenie na najbliższe 10 lat. Właścicielka Lovelasy.

Ewa Targosz

pomoc wychowawczyni grupy niebieskiej

Studiuje na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna.

Wspaniały przykład udanej wolty od bezpieczeństwa narodowego do wychowania przedszkolnego. Śpiąca królewna edukacji – uśpiony talent pedagogiczny obudził w niej własny młodszy brat. Gwidon Diament w spódnicy.

Paulina Stolarska

wychowawczyni grupy białej/terapeutycznej

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku wychowanie fizyczne i studiów podyplomowych na kierunku oligofrenopedagogika, instruktor aerobiku i certyfikowany instruktor zajęć ceramicznych, wieloletni terapeuta zajęciowy w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Tytan pracy, uważna i skupiona na procesie i na dziecku. Rodzinnie obciążona koniecznością i umiejętnością robienia więcej i inaczej. Chyba to udźwigniemy…

Katarzyna Szmurło

pomoc wychowawczyni grupy białej/terapeutycznej

Absolwentka studiów na kierunku pedagogika opiekuńcza i resocjalizacyjna.

Miłośniczka prac i zajęć precyzyjnych, pokładów cierpliwości można jej zazdrościć. Ma wiele atutów, a wszystkie skrzętnie wykorzystuje w pracy z dziećmi, nie pomija żadnego.

Agnieszka Wietecka

neurologopeda

Absolwentka filologii polskiej, neurologopeda kliniczny.

neurologopedia-kliniczna.pl


Anna Motylińska

logopeda

Absolwentka

Daria Putkiewicz

terapeuta integracji sensorycznej

Absolwentka wychowania fizycznego.

Przemysław Sobolewski

fizjoterapeuta

Absolwent fizjoterapii na PUM w Szczecinie.

Marta Bogumił – Felbur

psycholog

 Absolwentka

Karolina Lebiejko

instruktor terapii w wodzie metodą Halliwick, terapeuta ręki

Absolwentka wychowania fizycznego, specjalność nauczycielska i gimnastyka korekcyjna; w trakcie studiów integracji sensorycznej.

Paulina Wojtyś

instruktor terapii w wodzie metodą Halliwick i Watsu

Instruktor pływania, studiuje pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną.

Sylwia Barłowska

instruktor terapii w wodzie metodą Halliwick, terapeuta ręki

Magister wychowania fizycznego, instruktor pływania.

Urszula Raczek

nauczycielka języka angielskiego

Absolwentka


Agnieszka Grabowska

nauczycielka języka niemieckiego

Absolwentka filologii germańskiej (w tym roczny pobyt na stypendium na Uniwersytecie w Lipsku oraz przygotowanie zawodowe nauczycieli), właścicielka Centrum Języka Niemieckiego „COGITO”, prowadzi zajęcia z przedszkolakami, uczniami szkół podstawowych i liceów oraz z dorosłymi.

 

Sławomir Bieguński

instruktor nauki pływania

Absolwent

Bartosz Warachowski

instruktor zajęć sportowych

Absolwent

Aneta Buze

nauczycielka rytmiki

Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, prowadzi dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne.

Anna Mospinek

nauczycielka rytmiki

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, Solistka Zespołu Pieśni i Tańca SZCZECINIANIE, laureatka srebrnej odznaki Gryfa Pomorskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury.

 Bartosz Pułka

instruktor gry w szachy

Wiceprezes Szczecińskiego Klubu Szachowego „Gryf”


Magdalena Sadurska

pracownik kadrowo-administracyjny

Absolwentka Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Szczecinie, studiów podyplomowych na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy oraz kadry i płace.


Mirosława Kornak

pracownik obsługi przedszkola – jednym słowem, osoba niezastąpiona